INOVÁCIE & NAJNOVŠIE

Technológie sú kľúčom k úspechu


Naše odborné znalosti technické plastové časti, systémy ochrany káblov a
taktiež spojovacie technológie pre elektromobily.

Headquarter Bruneck

Centrála Bruneck / Taliansko


Tradičná spoločnosť Intercable vznikla začiatkom 70. rokov v Južnom Tirolsku / Taliansku a medzičasom sme sa rozrástli do celosvetovo pôsobiacej skupiny spoločností. Ako spoločnosť bohatá na tradície, máme veľmi silné korene v Brunecku / Južnom Tirolsku. Náš recept na úspech spočíva v identifikácii a rozvoji trhových medzier v technologickom sektore s vysokým stupňom kvality a inovačného potenciálu. Ako inovatívny technologický partner vyvíjame riešenia na mieru pre rôzne oblasti na trhu  a sme celosvetovo známi ako značka najvyššej kvality a spoľahlivosti.

Automotive

Automobilový priemysel


TESLA, VOLKSWAGEN, AUDI, MERCEDES, FIAT ... oceňujú naše INOVATÍVNE RIEŠENIA v oblasti plastových komponentov, ako aj v oblasti spojovacej technológie. Téma elektromobilov je dôležitým pilierom v rámci Intercable Group a bude sa aj naďalej výrazne rozširovať. Naše technické plastové komponenty sa používajú nielen v automobilovom priemysle, ale aj v priemyselnom a športovom sektore.

Industrie 4

Priemysel 4.0


Technológie Priemyslu 4.0 poskytujú vynikajúce príležitosti na rast a konkurenčné výhody pre podnikanie v Európe a spoločnosť Intercable sa tiež prispôsobuje súčasnému vývoju, aby mohla naďalej zvyšovať produktivitu svojich jednotlivých výrobných prevádzok. 

Kontakt


Je dôležité rozpoznať a využiť príležitosti!
Vzťah so zákazníkom je vecou dôveryhodnosti. Táto dôvera je založená na dlhodobej politike kvality našej spoločnosti. Jedným z našich hlavných problémov je rozpoznať potreby a očakávania používateľov, aby boli schopní rýchlo, efektívne a environmentálne vyhovieť im.

Na základe požiadaviek zákazníkov a konkurencie sa neustále snažíme rozširovať našu ponuku, optimalizovať výrobky a tým zlepšovať kvalitu a environmentálne vlastnosti.

INOVÁCIE RÝCHLOST´ KVALITA


Si už fanúšik

    ÚRADI


    Si už fanúšik

      INTERCABLE PREVÁDZKAREŇ